• Domov
  • >
  • O spoločnosti Colt

"People feel better in Colt conditions"

 

Ľudia sa cítia lepšie v podmienkach vytvorených spoločnosťou Colt

Od roku 1931 napomáha Colt ľuďom k tomu, aby sa vo svojom pracovnom i bezprostrednom životnom prostredí cítili lepšie. To všetko vďaka solárnemu zatieneniu, prirodzenému odvetraniu, klapkám a systémom požiarneho odvetrania. Ľudia si užívajú v podmienkach Colt optimálneho komfortu, kvalitného vzduchu i osvetlenia, teploty vzduchu a vlhkosti a toto zdraviu prospešné prostredie prispieva k ich produktivite.

V prípade vypuknutia požiaru sa môžu ľudia spoľahnúť na bezpečnú evakuáciu únikovými cestami bez dymu a voľné prístupové cesty pre efektívne uhasenie požiaru.

Podmienky vytvorené spoločnosťou Colt sú dobré pre naše prostredie

Holistický prístup Colt znamená využitie zdrojov prírody k tomu, aby napomáhali vzniku energeticky efektívnych budov a pomáhali vytvoriť udržateľné prostredie. Systémy sú navrhnuté tak, aby vzájomne spolupracovali a znižovali energetické aj iné nároky na ochladzovanie prostredia vnútri budov vďaka slnolamom, ochladzovací schopnosti vzduchu, zeme i vody a tiež využitie plášťa budov s fotovoltaickými článkami pre vygenerovanie elektrickej energie.

Prečítajte si o niektorých zaujímavých projektoch z celého sveta, ktoré Colt v poslednej dobe dokončil Colt portfólio projektov. Colt portfolio projektov.

Colt v ČR a Slovenskej republike

Spoločnosti Colt International s.r.o. sú súčasťou nadnárodnej skupiny Colt Group. Skupina Colt Group je so svojimi približne 900 zamestnancami prítomná vo viac ako 75 krajinách sveta a je popredným poskytovateľom služieb a systémov pre zlepšovanie prostredia vnútri budov. Lokálne obchodné tímy so zázemím globálnej firmy sú podporou zákazníkom svojimi vedomosťami, prvotriednymi znalosťami miestnych podmienok, právneho prostredia a obchodnej praxe. Colt disponuje vlastnými výrobnými závodmi a tiež rozsiahlym zázemím v podobe centier pre vývoj a výskum po celom svete.

V regióne strednej a východnej Európy má Colt zastúpenie v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku odkiaľ poskytuje komplexné služby od návrhov až po dodávateľský servis.